ardamavi SU ARITMA SİSTEMLERİ iletişim Suyun en saf hali... ardamavi SU ARITMA SİSTEMLERİ iletişim

ETKİNLİK

Filtrelerimiz kurşun ve asbestin %99'unu ve 62 diğer zararlı kirleticiyi temizler.Suyu adeta doğal kaynak kalitesinde kullanırsınız.

Ekonomik

Mükemmel uzun vadeli ekonoik değer sağlar 1 Damacana (19 lt su) başına 25 kuruştan kaliteli,hijenik ve taze suyun tadını çıkarmakta size kalır.

Kolay Kullanım

Kullanımı kolaydır ve daha da iyisi, kurulumuda kolaydır.Su arıtma sistemlerimiz sizi gereksiz zaman ve para kaybından korur, Sonuç olarak size en uygun maliyetle en iyi çözümü sunma garantisi veriyoruz.

Neden Biz?

Ailenizi en iyi su filtreleme sistemlerinden biriyle koruyun

En Yüksek kalite standartlarını ve müşteri gereksinimlerini karşılayan su arıtmada yüksek teknoloji çözümleri üretiyoruz. Ardamavi su arıtma olarak size en yenilikçi yaklaşımlardan yararlanarak daima en kaliteli hizmet ve ürünleri sunuyoruz. Ardamavi piyasa ihtiyaçlarını en iyi öngören, genişleyen kadrosu ve ticari ilişkileriyle sektörün aranan firmaları arasına girmiştir.Bizce sizlerde en iyisini hakkediyorsunuz.

Hızlı Teslimat

Satın aldığını ürünlerin teslimatını ve montajını en hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Tam Destek

Satışa kadar değil satış sonrasıda tüm sorunlarınızın çözümü için yanındayız

Nakit ve Kredi kartıyla ödeme

İster Montaj esnasında nakit ödeyin ister site üzerinden taksitli alın

20

Yıllık Tecrübe

10+

Fazla Marka İle Çalışma

4000+

Fazla Yıllık Kurulum

150+

Fazla Haftalık Sevis

#Verimliliği seçin Sıradan musluk suyunu sizin için doğal kaynak suyuna çevirelim

Ardamavi Kurşun ve Asbest Temizleme Oranı %99

  • Temizleme
  • Zararlı

Ardamavi Klor ve Sepsis Değerlendirmesi %96

  • Temizleme
  • Zararlı

Ardamavi Bilinen Diğer kirleticileri Temizleme Oranı %79

  • Temizleme
  • Zararlı

#Bilmek İstedikleriniz Sık Sorulanlar

Bize Sorun

Her türlü soru ve öneriniz için buradayız.Başkaca sorucaklarınız varsa bize iletişim formundan,whatsapptan ve telefon numaramızdan dönüş yapabilirsiniz.sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız

S.1 Kullandığım musluk suyunda zararlı madde olup olmadığını nasıl anlarım?

ArdaMavi Su Arıtma Sistemleri olarak , suyunuzun kalitesi içinde kirletici madde olup olmadığını sizin için evinizde ücretsiz test hizmeti vererek bu sorunuza en kesin yanıtı veririz.Ayrıca ihtiyaç duyulan su arıtma  ekipman tavsiyesinde bulunuruz.

S.2 Satın aldığım Su arıtma sistemini kendim kurabilirmiyim?

EV tipi ürünlerimizin kullanımı ve kurulumu çok kolaydır.Ürün kutusundan çıkan klavuz ile kurulumu kendiniz yapabilirsiniz.İzmir il sınırları içinde montaj desteğimiz mevcuttur. diğer iller içinde servis yönlendirmesi yapabiliyoruz.

Q.3 Su arıtma cihazınızın filtrelerini hangi aralıkla değiştirmeliyim.

Ev tipi filtrelerin ekonomik ömrü 6 ay dır. 6 ayın sonunda değiştirmelisiniz.

S.4 Ürünlerinizin Hepsi Ev tipimi Endüstüriyel çözümleriniz de varmı?

Firmamız ev tipi ürünlerin satış ve servisini verdiği gibi her boyuttaki işletme yada endüstiriyel firmanın ihtiyaçlarınıda karşılamaktadır.proje bazlı çalışmalarımızda mevcuttur.

S.5 Ürünlerinizin garanti süresi nedir?

Ürünlerimiz Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuata göre en az iki yıl garantilidir.

S.6 Ürün iade ve değişimi mevcut mu. Prosedürü nedir?

Ürünlerimizi Türk Ticaret Kanunu ve ilgili Tüketici mevzuatına  göre hiçbir sebeb göstermeden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.İlgili sürede arızalı ürün hemen yenisiyle değiştirilir.Bu sürelerin dışında ürün arıza durumlarında  garanti uygulaması geçerlidir.

S.7 Firmanıza ve ürünlerinize nasıl güvenebilirim?

Firmamız 20 yıllık tecrübesiyle gerisinde yüzlerce memnun müşteri bırakmıştır.Ayrıca sağlık ve sanayi bakanlığından gerekli izinler ve belgeler alınmıştır.Ürünlerimiz TSE belgelidir.

Sizleri Ziyarete Gelelim

Ücretsiz su testi ve arıtma sistemlerimiz hakkında bilgilendirmek için adresinizde sunum yapalım mı? Formu doldurarak bize randevu verin.

İnstagramda Bizi Takip Edin @arda_mavi_su_aritma

İnstagram üzerinden her gün yeni modellerimiz yayına verilmektedir.Sizde sitemizdeki instagram mağazamızdan yeni modellerimizi görebilir ve whatsapp üzerinden sipariş verebilirsiniz. Keyifli alışverişler.

YUKARI

X