#Bilmek İstedikleriniz

Bize Sorun

Her türlü soru ve öneriniz için buradayız.Başkaca sorucaklarınız varsa bize iletişim formundan,whatsapptan ve telefon numaramızdan dönüş yapabilirsiniz.sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacağız

S.1 Kullandığım musluk suyunda zararlı madde olup olmadığını nasıl anlarım?

ArdaMavi Su Arıtma Sistemleri olarak , suyunuzun kalitesi içinde kirletici madde olup olmadığını sizin için evinizde ücretsiz test hizmeti vererek bu sorunuza en kesin yanıtı veririz.Ayrıca ihtiyaç duyulan su arıtma  ekipman tavsiyesinde bulunuruz.

S.2 Satın aldığım Su arıtma sistemini kendim kurabilirmiyim?

EV tipi ürünlerimizin kullanımı ve kurulumu çok kolaydır.Ürün kutusundan çıkan klavuz ile kurulumu kendiniz yapabilirsiniz.İzmir il sınırları içinde montaj desteğimiz mevcuttur. diğer iller içinde servis yönlendirmesi yapabiliyoruz.

Q.3 Su arıtma cihazınızın filtrelerini hangi aralıkla değiştirmeliyim.

Ev tipi filtrelerin ekonomik ömrü 6 ay dır. 6 ayın sonunda değiştirmelisiniz.

S.4 Ürünlerinizin Hepsi Ev tipimi Endüstüriyel çözümleriniz de varmı?

Firmamız ev tipi ürünlerin satış ve servisini verdiği gibi her boyuttaki işletme yada endüstiriyel firmanın ihtiyaçlarınıda karşılamaktadır.proje bazlı çalışmalarımızda mevcuttur.

S.5 Ürünlerinizin garanti süresi nedir?

Ürünlerimiz Türk Ticaret Kanunu ve ilgili mevzuata göre en az iki yıl garantilidir.

S.6 Ürün iade ve değişimi mevcut mu. Prosedürü nedir?

Ürünlerimizi Türk Ticaret Kanunu ve ilgili Tüketici mevzuatına  göre hiçbir sebeb göstermeden 15 gün içerisinde iade edebilirsiniz.İlgili sürede arızalı ürün hemen yenisiyle değiştirilir.Bu sürelerin dışında ürün arıza durumlarında  garanti uygulaması geçerlidir.

S.7 Firmanıza ve ürünlerinize nasıl güvenebilirim?

Firmamız 20 yıllık tecrübesiyle gerisinde yüzlerce memnun müşteri bırakmıştır.Ayrıca sağlık ve sanayi bakanlığından gerekli izinler ve belgeler alınmıştır.Ürünlerimiz TSE belgelidir.

YUKARI

X