Değişim & İade

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

İade ve değişim için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir;

– İade/Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte ARAS KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (Aras Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

– İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

– Faturanın arkasında bulunan Değişim/İade formu mutlaka doldurulmuş olmalıdır.

– Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen ve yanlış gönderilen ürünler iade kapsamına girmektedir.

– Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve ardamavisuaritma.net tarafından sizinle iletişime geçilerek iade/değişim işlemleri yapılır.

– Ücret iadeleri 1 hafta içerisinde yapılmaktadır.

– İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. ardamavisuaritma.net bu duruma müdahale edemez.

Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz:

Çağrı Merkezi İletişim Hattı:Sabit Hat: 0(232) 966 09 96

0(532)706 48 22 – 0(553)190 92 16- 0(553)190 92 26

e-mail: info@ardamavisuaritma.net

YUKARI

X