Sistemimize düşen siparişler 48 saat içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir.

Siparişlerinizin gönderim süreci özenle takip edilmektedir. Siparişiniz sisteme düştükten sonra 2 (iki) aşamalı kontrolden sonra paketleme aşamasına geçmektedir.ÜRÜN KARŞILAŞTIRMA: Sipariş ettiğiniz ürünler ile gönderim için hazırlanan ürünlerin karşılaştırması yapılır.

KALİTE KONTROL: ardamavisuaritma.net için özel tasarlanmış ışıklı masa sistemi ile sipariş ettiğiniz ürünler en ince ayrıntısına kadar incelenmektedir.

Kargo firmasına teslim edilen sipariş 1-4 iş günü içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Bu süre bulunduğunuz konuma ve hava şartlarına göre değişiklik gösterebilir.Değişim & İade

Siparişiniz elinize ulaştıktan sonraki 7 gün içerisinde memnun kalmadığınız veya sorun yaşadığınız ürünü değişim/iade talebinde bulunma hakkına sahipsiniz. Bu süre dışında yapılan iade/değişim başvuruları incelemeye alınmamaktadır. Bunu dikkate alarak iade/değişim yapmak istediğiniz ürünü/ürünleri 7 gün içerisinde tarafımıza kargolayıp istediğiniz talebi belirtmeniz gerekir.

Değişim/İade için ilerleyeceğiniz adımlar aşağıdaki gibidir: Hesabım > Siparişlerim bölümünde değişim/iade yapmak istediğiniz siparişi bulun.

İade talebi oluştur seçeneğini seçin.
Gelen formu iade ya da değişim yapacak şekilde doldurup gönderin.
(Bunların yerine aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşarak da iade/değişim talebinde bulunabilirsiniz.)

NOT: Eğer “İade Talebi Oluştur” kısmını göremiyorsanız iade ve değişim vakti geçmiş demektir.

– İade ve değişim talebinde bulunulan ürünlerin kullanılmamış ve deformasyona uğramamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde bu firmanın bir hatası değil; kullanıcı hatası olarak görülecektir.

– İade/Değişim Ürünleri FATURASI ile birlikte ARAS KARGO ile fatura üzerindeki adrese karşı ödemeli olarak gönderilmelidir. (Aras Kargo dışındaki kargo firmaları ile gönderilen ve faturasız olarak gönderilen kargolar kabul edilmemektedir.)

– İlk kez yapılan İade ve Değişimlerde TÜM KARGO ÜCRETLERİ TARAFIMIZA AİTTİR.

– 2. veya 3. kez yapılan değişimlerde kargo ücretleri tarafınıza yansıtılacaktır.

– Faturanın arkasında bulunan Değişim/İade formu mutlaka doldurulmuş olmalıdır.

– Kargo esnasında zarar görmüş, defolu ürünler, sipariş verilen renk ve bedende gelmeyen ürünler iade kapsamına girmektedir.

– Gönderdiğiniz kargo tarafımıza ulaştıktan sonra kontrolden geçer ve ardamavisuaritma.net tarafından sizinle iletişime geçilerek iade/değişim işlemleri yapılır.

– Ücret iadeleri 1 hafta içerisinde yapılmaktadır.

– İade ücretini hesabınızda görmeniz birkaç günü alabilir. Bu durum ise tamamen bankanızla ilgilidir. ardamavisuaritma.net bu duruma müdahale edemez.

Dilerseniz çağrı merkezimizi arayıp detaylı bilgi alabilirsiniz:

YUKARI

X