#ardamavi Hakkımızda

Her Türlü soru ve öneriniz için bize telefon,whatsaap destek,iletişim formu destek bölümlerinden ulaşabilirsiniz.Sizlerin memluniyetini sağlmak en temel görevimizdir.Tüm ziyaretçilerimize ve müşterilerimize iyi alışverişler dileriz.

 CEO – Ardamavi

20

Yıllık Tecrübe

10+

Fazla Marka İle Çalışma

4000+

Fazla Yıllık Kurulum

150+

Fazla Haftalık Sevis

Ürün ve Hizmetlerimiz Biz Kimiz?

Şi̇rketi̇mi̇z 2000 yılından bu yana İzmi̇r Bornova'da tüm Ege Bölgesi̇ne su aritma , fi̇ltrasyon, saf su, ultravi̇yole lamba ve nano fi̇ltrasyon konusunda i̇nsan sağliği ve çevre duyarliliği odakli faali̇yet göstermektedi̇r. Gün geçti̇kçe artan ürün yelpazami̇zle müşteri̇ memnuni̇yeti̇ni̇ her zaman bi̇r adim öne taşimaya çalişmaktayiz. bu alanda çaliştiğimiz bayi̇si̇ olduğumuz en i̇leri̇ teknoloji̇ sahi̇bi̇ markalarla 20 yili aşkin süredi̇r si̇ze hi̇zmet vermekten onur ve gurur duymaktayiz.Firmamız genişleyen kadrosu ve piyasadaki ticari ilişkileriyle sektörün aranan firmaları arasına girmiştir.

KENDİMİZE GÖVREV SAYDIKLARIMIZ MİSYONUMUZ

Su arıtma teknolojilerini yakından takip ederek model ve ürün çeşitleri açısından müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu ürün yelpazesini elde bulundurarak sipariş sonrası hızlıca teslimini sağlamak.

GELECEK PLANLAMAMIZ VİZYONUMUZ

Değişen çalışma koşullarına uyum sağlayarak ve işletmemizin teknolojilerini yenilemek ve buna uygun personel deneyimlerini artırmak.pazarda daha büyük pay elde edebilmek için kaliteli ürün ve hizmetten taviz vermeyerek müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktır.

#Sürekli Büyüyoruz Son 5 Yıl Satış Hasılatları Tablosu

2019 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2018 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2017 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2016 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış
2015 Yılı Satışlar Piyasa Payı Artış

Hiçbir Başarı tesadüf değildir

Değişen piyasa koşullarına adaptasyonumuz müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem başarımızın en önemli nedeni oldu.

Sizleri Ziyarete Gelelim

Ücretsiz su testi ve arıtma sistemlerimiz hakkında bilgilendirmek için adresinizde sunum yapalım mı? Formu doldurarak bize randevu verin.

YUKARI

X